Lifestyle blog Ireland. O życiu na zielonej wyspie. Irlandia ciekawostki, praca, przepisy, miejsca które warto zobaczyć.
be happy in green
Lifeway

Be happy in green – najlepsze w listopadzie…

Be happy in Green zyskał nowych fanów, jest już was ponad 100, a unikalnych użytkowników, którzy odwiedzili blog google zanotował ponad 1000.

 Jestem mamą

Dla każdej kobiety to przełomowy moment w życiu. Niezależnie od tego co robi, gdzie mieszka z kim jest. Bycie mamą wiąże się ze zmianą swojego sposobu myślenia i trochę życia. Mam nadzieję, że nadal będę mogła być aktywna zawodowo i towarzysko. Ten miesiąc był trudny, bo długie oczekiwani na maluszka, ciężki poród i tydzień spędzony w szpitalu dość mocno ograniczyły moje poczynania. Odzyskałam siły i wenę twórczą, więc spodziewajcie się nowych motywacyjnych tekstów na blogu w następnych miesiącach. Na razie Be happy in Green zyskał nowych fanów, jest już was ponad 100, a unikalnych użytkowników, którzy odwiedzili blog google zanotował ponad 1000.

be happy in green

Kołysanka dla maluszka

Moje dziecko nie lubi spać w ciszy. Woli być tam gdzie coś się dzieje. W kuchni, gdzie stukają garnki i talerze, leje się woda z kranu, słychać rozmowy. Super uspokajająco działa też silnik odkurzacza. A najlepiej na dworze w pobliżu placu budowy, gdzie młoty pneumatyczne i piły brzęczą w basowym rytmie. Ostatnio została fanką Leo Morachioli. Jego covery działają na nią jak najlepsza kołysanka. Chyba lubi ostre rytmy. Może to wpływ dźwięków, które słyszała będąc jeszcze w brzuszku, a może miłość do muzyki wyssała z mlekiem matki? Zapytam ją jak dorośnie.

Relaksujące spacery – be happy in green

Pogoda okropna. Ciężko ruszyć się z domu jak wieje i zacina deszczem. Ja koncentruję się na stworzeniu odpowiednich kompozycji na fotograficzne sesje zdjęciowe na bloga, ale jeśli tylko będzie trochę cieplej przypominam o irlandzkich plażach. Szum morza relaksuje bardziej niż inne naturalne dźwięki. Spacer po plaży może być niezapomnianym przeżyciem. Zawsze można na niej coś odkryć, tak jak ja odkryłam nieznaną atrakcję niedaleko Dublina – wrak statku. Dla tych, którzy robią zdjęcia to też niezastąpiony plener. Korzystajcie ze słonecznych dni jedźcie do małych nadmorskich miejscowości.

be happy in green

Idealna przestrzeń

Oglądając ciekawe aranżację wnętrz wzdycham z nieskrywaną zazdrością. Ja nie mogę sobie pozwolić na zmiany. Wynajmowany dom ogranicza moje poczynania. Wprowadzam małe zmiany, jednak zupełna adaptacja przestrzeni do mojego ulubionego skandynawskiego stylu pomieszanego z dodatkami vintage jest niemożliwa. Pocieszam się śledząc instagram marzena.marideko , że kiedyś uda mi się stworzyć przestrzeń równie nieszablonową jak ta, którą ona pokazuje na swoich zdjęciach.