Lifestyle blog Ireland. O życiu na zielonej wyspie. Irlandia ciekawostki, praca, przepisy, miejsca które warto zobaczyć.
dublin fashion week
Fashion

Dublin Fashion Week

Modelki piękne, modele przystojni, tylko te ubrania jakby nie odzwierciedlały ideału najlepszego stylu. Tylko nie mi to oceniać. Szarej myszce w jeansach, która przyjechała z zaściankowego końca Europy.

Prezentowane stroje to kolekcje z wystaw sklepów w Dublinie. Ubrania w różnym przedziale cenowym. Były stroje z Penneys,New Look, Debenhams H&M, Peekaboo. Styl przeróżny. Od bardzo wykwintnej elegancji, przez sportowy luz, do kiczu. Tak właśnie to postrzegam, a wy możecie ocenić sami, bo przygotowałam dla was fotorelację z pokazu mody.

Dobre, drogie, markowe

Znane logotypy kuszą. I to bardzo. Fajnie jest mieć torebkę Prady, pachnieć perfumami Chanel, paradować w butach Louboutin. Marka znana, cena wysoka, ale na ile jakość jest adekwatna do dwóch poprzednich cech? Znane, postrzegane jako prestiżowe marki nie pozwolą sobie na wpadki. Możemy się naciąć jedynie kupując podróby. Tylko czy w codziennym życiu, pracy na pełny etat, albo co gorsza siedzeniu na zasiłku, aż takie luksusy są nam potrzebne? Ubrania trzeba dopasować do stylu życia i niestety zarobków. Okazją do uzupełnienia swojej szafy za niewielkie pieniądze są wyprzedaże. Wtedy warto skupić się na wyszukaniu niezbędnych elementów garderoby, na tyle uniwersalnej, by można ich było używać w różnych kombinacjach. Taki must have każdego. Mężczyźni mają chyba łatwiej, bo dobre buty dla nich to dwie pary. Kobiety… no cóż. Potrzebne baleriny, półbuty na obcasie do pracy, elegancki szpilki do wyjścia na specjalne okazje, a to wszystko w czterech wersjach pór roku.

Dobra jakość za niewielką cenę

Stylowe ubrania, klasyczne i ponadczasowe warto kupować uwzględniając przede wszystkim jakość materiału z którego są wykonane. Metki i tak nie widać. Dzięki temu mamy dobą bazę na różne okazje, którą można miksować, zmieniać dodatki i uatrakcyjniać sezonowymi nowościami. Jeśli masz problem z określeniem co jest niezbędne, to zaglądnij na blog Katarzyny Kędzierskiej. Nie lubię blichtru, świecidełek i ekstrawagancji. Sportowa elegancja to jest to, a projekty z szafy minimalistki efektywnie dopasowują się również do mojego obecnego stylu życia. Lepiej kupić jedną dobrą rzecz, dopasowaną do swojego stylu, która po wypraniu nadal trzyma fason, niż szmatkę modną tylko w tym sezonie. Więc nie oglądając się na nikogo, pędźcie na zakupy uzupełnić swoją jesienną garderobę.
dublin fashion week

dublin fashion week

dublin fashion week

dublin fashion week

dublin fashion week

dublin fashion week

dublin fahion week

dublin fashion week

dublin fashion week