(PL) Lifestyle blog Ireland. O życiu na zielonej wyspie. Irlandia ciekawostki, praca, przepisy, miejsca które warto zobaczyć.
co carlow
Visit

(PL) Zamek i farma niedaleko Carlow

Sorry, this entry is only available in Polish.

  • Piękne miejsce i świetne fotki! Na tylu zamkach już byłam, ale tam nie dotarłam, a szkoda, bo fajnie to wygląda :) I pogoda piękna tam u Was! U nas to teraz ciągle leje! A palm w Irlandii to jeszcze nie widziałam!

  • Super :) Też byłam niedawno zwiedzać Zamek Huntington, niestety nie przy tak pięknej pogodzie jak u Ciebie, no i nie wiedziałam fermy :)
    Wykupiłam za to zwiedzanie zamku z przewodniczką – fantastyczna sprawa – w małej grupie ok 10 osób zwiedzaliśmy wnętrze zamku: pokoje tj: pokój z wypchanymi zwierzętami, jadalnie, salon, bawialnię, oranżerię, kuchnię i Świątynię Bogini Izydy. Jest tam jak w prawdziwym domu – zamku, można wszystkiego dotknąć, usiąść w fotelach czy kanapach, podczas gdy przewodnik opowiada :) nie tak że ogląda się tylko z daleka, zza ogrodzonego sznurem miejsca jak w muzeum. I to jest najlepsze. Największe wrażenie zrobiła na mnie tym razem chyba Świątynia Bogini Izydy w zamkowych piwnicach. W samym zamku wewnątrz niestety nie wolno robić zdjęć, a w świątyni już tak więc będzie u mnie opisane na blogu.
    Co do wyobrażenia to Zamek Huntington jest malutki ale piękny, tak akurat aby wybrać się tam na jeden dzień, warto wybrać się np w czasie Halloween albo przed Świętami jak są organizowane z tych okazji jakieś imprezy i eventy.

    • Jesteś dla mnie skarbnicą wiedzy. Dzięki za informacje. Może uda mi się zaplanować następną wizytę przy okazji Halloween.