(PL) Lifestyle blog Ireland. O życiu na zielonej wyspie. Irlandia ciekawostki, praca, przepisy, miejsca które warto zobaczyć.
zmiana rezerwacji ryanair
Useful

(PL) Zmiana rezerwacji w Ryanair

Sorry, this entry is only available in Polish.

 • Ewa Lewicka

  Miałam problem w zeszłym tygodniu taki, że przez wieszającą się stronę ryanair przez pomyłkę kupiłam dwa bilety na ten sam lot na moje nazwisko. Zorientowałam się 4 dni przed lotem, gdy zaczęła się możliwość odprawy. Pan Paweł na czacie powiedział, że w tej sytuacji nie można nic zrobić i muszę zapłacić 110 euro za zmianę nazwiska. Chciałam napisać reklamację, ale formularz ryanair do reklamacji nie przewiduje takiego przypadku, a innej możliwości brak.

 • Piotrek

  Bardzo dziękuję za artykuł i link do czatu. Zmienili w Ryanair bez problemu mimo że upłyneły 24 h

 • Edyta Beszczyńska

  O matko! Ja własnie odkryłam, że robiąc rezerwację w nazwisku mojego partnera wpisałam swoje!!! w ogóle najpierw odkryłam, że mnie naciągnęli na dodatkową, niemałą kasę z tytułu podwójnego przewalutowania, więc już mi ciśnienie skoczyło i spać nie mogłam, to jeszcze teraz odkryłam to! Koszt zmiany 522 zł! taniej byłoby kupić nowy bilet, ale już mi się odechciało tej podróży :-( Jutro rano napisze na czacie, ale nie robię sobie dużych nadziei. A jak długo po zrobieniu rezerwacji robiłaś tę zmianę?

 • andzia

  mam podobny problem, i zastanawiam się, czy w moim przypadku też uda się to załatwić bez płacenia 110 euro ;/

  • Edyta Beszczyńska

   Hej, udało się?