Lifestyle blog Ireland. O życiu na zielonej wyspie. Irlandia ciekawostki, praca, przepisy, miejsca które warto zobaczyć.
ryanair do polski
Bez kategorii

Ryanair do Polski tanio w zimie

Tanie loty w zimie nie obejmują okresu świątecznego. Warto jednak skorzystać z okazji i polecieć do Polski za 19,99 euro. Choćby na weekend. Odwiedzić rodzinę, czy wyskoczyć na narty.

Wielu marzy o tym, by polecieć na święta do rodzinnego domu. Gdzie w trzaskające mrozy po kolacji wigilijnej wszyscy podążają na pasterkę. Potem w ciepłym domu, przy pięknie ubranej choince cieszyć się rodzinnym spokojem. Szczęściarze zakupili bilety z dużym wyprzedzeniem. Dla tych, którzy nie zdążyli jest okazja polecieć przed lub po świętach.

Ryanair wrzucił kilka dobrych propozycji cen biletów. Kto pierwszy ten lepszy oczywiście. Zdajesz sobie sprawę, że ilość osób zainteresowanych wchodzących na stronę i klikających w dany lot, automatycznie podbija jego cenę. Spiesz się więc. Szybko podejmij decyzję. Wykaz najtańszych połączeń tutaj.

Najtaniej oczywiście jest do południowo – wschodniej Polski. Tam chyba mieszkają szczęśliwi ludzie, którzy nie potrzebują latać. Również kilka bardzo tanich lotów do Szczecina. Najdrożej Małopolska i Śląsk. Współczuję tym, którzy tam się wybierają, ale dużego wyboru nie ma. Najdroższe loty to Kraków, Katowice i Wrocław. Piękne miasta i mnóstwo turystów podążających w te rejony. Ci którzy mieszkają na wschód od Krakowa być może skorzystają z połączeń z Rzeszowem. Przy przelocie całą rodziną wyjdzie taniej. Do Krakowa można dojechać autobusami. Najlepsze cenowe okazje znajdziesz na Polski Bus i Neobus. Trzeba oczywiście polować, ale udaje się kupić bilet nawet za 1 zł.

Często zdarza nam się narzekać na dużą ilość opadów, bo samochód trzeba odśnieżać, bo chodnik zasypany, bo zimno, to jednak polskiej zimie nie brakuje uroku. Jest pięknie, śnieg się skrzy. Biało, że aż w oczy kole. Zimno, aż uszy urywa. Jednak to prawdziwa zima.

  • xyz

    Niestety w tym roku nici z zimy :(